70 000 €
1077 €/m²
Property 36097 photo 1
Property 36097 photo 2
Property 36097 photo 3
Property 36097 photo 4
Property 36097 photo 5
Property 36097 photo 6

Details

  • Rok budowy: 1975
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 65 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 1951 €/m²
  • Kod obiektowy 46232
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
88 000 € 1128 €/m²
  • Kod obiektowy 33291
  • Metry kw. 78 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod obiektowy 61480
  • Metry kw. 35 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
70 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 52471
  • Metry kw. 454 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 62070
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
95 000 € 633 €/m²
  • Kod obiektowy 65934
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 41842
  • Metry kw. 50 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera