105 000 €
202 €/m²
Property 36101 photo 1
Property 36101 photo 2
Property 36101 photo 3
Property 36101 photo 4
Property 36101 photo 5

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 520 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
145 000 € 906 €/m²
  • Kod obiektowy 57339
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48484
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 850 €/m²
  • Kod obiektowy 48633
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
110 000 € 1594 €/m²
  • Kod obiektowy 58022
  • Metry kw. 69 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
95 000 € 633 €/m²
  • Kod obiektowy 65934
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
110 000 € 1447 €/m²
  • Kod obiektowy 42083
  • Metry kw. 76 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 62070
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
88 000 € 1128 €/m²
  • Kod obiektowy 33291
  • Metry kw. 78 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera