110 000 € 90 000 €
36 €/m²
Property 36122 photo 1
Property 36122 photo 2
Property 36122 photo 3
Property 36122 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 4400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka2445 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 131 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 52546
  • Metry kw. 2562 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 57161
  • Metry kw. 1670 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
120 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47188
  • Metry kw. 1924 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
159 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 51499
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
105 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 60258
  • Metry kw. 7018 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera