Sprzedaż - Dom wolnostojący 80 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Megara Kineta
165 000 €
2063 €/m²
Property 36125 photo 1
Property 36125 photo 2
Property 36125 photo 3
Property 36125 photo 4
Property 36125 photo 5
Property 36125 photo 6
Property 36125 photo 7
Property 36125 photo 8
Property 36125 photo 9
  • Kod obiektowy 36125
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 80 m²
  • Wielkosc gruntu 450 m²
  • Region Attyka
  • Location Kineta (Megara) | Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Rok budowy: 1976
  • Rok remontu: 2016
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 80 metrów kwadratów na Attyce. Dom 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja