290 000 €
52 €/m²
Property 36276 photo 1
Property 36276 photo 2
Property 36276 photo 3
Property 36276 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 230 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
299 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 40594
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 36802
  • Metry kw. 13247 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera