O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 700 m² na Korfu
Grecja
Wyspy Jońskie
Prefektura Korfu
Korfu
30 000 €
42 €/m²
Kod obiektowy
3631
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
700 m²
Region
Korfu
Location
Wyspy Jońskie (Grecja) | Korfu (Prefektura Korfu)
Details
Odległość do morza:
800 m
Odległość do najbliższego miasta:
3 km
Odległość od lotniska:
17 km
Opis
Na sprzedaż Działka700 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
35 000 €
45 €/m²
Działka 767 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
30239
Metry kw.
767 m²
Odległość do plaży
3400 m
Sprzedaż
30 000 €
42 €/m²
Działka 700 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
44157
Metry kw.
700 m²
Odległość do plaży
160 m
Sprzedaż
30 000 €
16 500 €
27 €/m²
Działka 611 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
32339
Metry kw.
611 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
43 000 €
252 €/m²
Działka 170 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
25097
Metry kw.
170 m²
Odległość do plaży
1800 m
Sprzedaż
43 000 €
14 €/m²
Działka 3000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
23653
Metry kw.
3000 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
40 000 €
48 €/m²
Działka 833 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
30227
Metry kw.
833 m²
Odległość do plaży
2700 m
Sprzedaż
25 000 €
71 €/m²
Działka 350 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
13982
Metry kw.
350 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
40 000 €
10 €/m²
Działka 4000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
51140
Metry kw.
4000 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
25 000 €
55 €/m²
Działka 450 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
31303
Metry kw.
450 m²
Odległość do plaży
3800 m
Sprzedaż
32 000 €
3 €/m²
Działka 10000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
3637
Metry kw.
10000 m²
Odległość do plaży
7000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1