30 000 €
42 €/m²
Property 36318 photo 1
Property 36318 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka700 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
33 000 €
  • Kod obiektowy 3680
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
39 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 65481
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
35 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 48866
  • Metry kw. 304 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
43 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31150
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
30 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30145
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
39 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 50041
  • Metry kw. 9911 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
43 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 56300
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
36 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64748
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
35 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 10274
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
33 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 57799
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 860 m

Subskrypcja newslettera