Sprzedaż - Działka 10700 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
170 000 €
15 €/m²
Property 36412 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 52 km

Opis

Na sprzedaż Działka10700 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 39830
  • Metry kw. 4248 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
180 000 € 304 €/m²
  • Kod obiektowy 52493
  • Metry kw. 592 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
220 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 32531
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32291
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 48625
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 58299
  • Metry kw. 4285 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
220 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 36561
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
200 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 51808
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 26035
  • Metry kw. 4013 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50716
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera