Sprzedaż - Działka 22000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
330 000 €
15 €/m²
Property 36569 photo 1
Property 36569 photo 2
Property 36569 photo 3
Property 36569 photo 4
Property 36569 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 560 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 62844
  • Metry kw. 7311 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
300 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 59573
  • Metry kw. 4182 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
340 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49633
  • Metry kw. 1612 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
290 000 €
  • Kod obiektowy 2451
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera