Sprzedaż - Działka 3800 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
120 000 €
31 €/m²
Property 36571 photo 1
Property 36571 photo 2
Property 36571 photo 3
Property 36571 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka3800 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 54680
  • Metry kw. 1145 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m
Sprzedaż
140 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 54658
  • Metry kw. 10250 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
98 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 53092
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 65892
  • Metry kw. 2531 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
150 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 61027
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
140 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 13922
  • Metry kw. 1680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 20100
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8518
  • Metry kw. 9300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera