260 000 €
93 €/m²
Property 36621 photo 1
Property 36621 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka2786 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 550 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
260 000 € 304 €/m²
  • Kod obiektowy 6094
  • Metry kw. 855 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
240 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 31349
  • Metry kw. 1273 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
370 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 24632
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
266 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 13845
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera