267 000 €
24 €/m²
Property 36637 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka11085 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
300 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49100
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera