1 600 000 €
145 €/m²
Property 36640 photo 1
Property 36640 photo 2
Property 36640 photo 3
Property 36640 photo 4
Property 36640 photo 5
Property 36640 photo 6
Property 36640 photo 7
Property 36640 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka11000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod obiektowy 31624
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 30474
  • Metry kw. 29063 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 36640
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 46043
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera