1 500 000 €
5000 €/m²
Property 36662 photo 1
Property 36662 photo 2
Property 36662 photo 3
Property 36662 photo 4
Property 36662 photo 5
Property 36662 photo 6
Property 36662 photo 7
Property 36662 photo 8
Property 36662 photo 9
Property 36662 photo 10
Property 36662 photo 11
Property 36662 photo 12
Property 36662 photo 13
Property 36662 photo 14
Property 36662 photo 15
Property 36662 photo 16
Property 36662 photo 17
Property 36662 photo 18
Property 36662 photo 19
Property 36662 photo 20
Property 36662 photo 21
Property 36662 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 60523
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 14468
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod obiektowy 48925
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera