427 000 €
241 €/m²
Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Działka1770 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
473 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 32511
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 44871
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 38847
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 38518
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
390 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36021
  • Metry kw. 18865 m²
  • Odległość do plaży 11000 m

Subskrypcja newslettera