380 000 € 270 000 €
45 €/m²
Property 36755 photo 1
Property 36755 photo 2
Property 36755 photo 3
Property 36755 photo 4
Property 36755 photo 5
Property 36755 photo 6
Property 36755 photo 7
Property 36755 photo 8
Property 36755 photo 9
Property 36755 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5889 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 36737
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51471
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 836 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
320 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59200
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40012
  • Metry kw. 2660 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera