450 000 € 280 000 €
23 €/m²
Property 36756 photo 1
Property 36756 photo 2
Property 36756 photo 3
Property 36756 photo 4
Property 36756 photo 5
Property 36756 photo 6
Property 36756 photo 7
Property 36756 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
450 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 22997
  • Metry kw. 14240 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m
Sprzedaż
374 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 50665
  • Metry kw. 11228 m²
  • Odległość do plaży 731 m

Subskrypcja newslettera