426 500 €
33 €/m²
Property 36778 photo 1
Property 36778 photo 2
Property 36778 photo 3
Property 36778 photo 4
Property 36778 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka12588 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 50105
  • Metry kw. 862 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 56387
  • Metry kw. 10884 m²
  • Odległość do plaży 284 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 36756
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m

Subskrypcja newslettera