175 000 €
86 €/m²
Property 36801 photo 1
Property 36801 photo 2
Property 36801 photo 3
Property 36801 photo 4
Property 36801 photo 5
Property 36801 photo 6
Property 36801 photo 7
Property 36801 photo 8
Property 36801 photo 9
Property 36801 photo 10
Property 36801 photo 11
Property 36801 photo 12
Property 36801 photo 13
Property 36801 photo 14
Property 36801 photo 15
Property 36801 photo 16
Property 36801 photo 17
Property 36801 photo 18
Property 36801 photo 19

Details

  • Warunek: Stary budynek
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka2034 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 770 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 46846
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
225 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 39767
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
192 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44358
  • Metry kw. 1055 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65945
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 45663
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera