2 500 000 €
5000 €/m²
Property 36818 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 630 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 500 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 3 spiżarni. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod obiektowy 9439
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36818
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod obiektowy 31561
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod obiektowy 48925
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera