220 000 € 190 000 €
237 €/m²
Property 3684 photo 1
Property 3684 photo 2
Property 3684 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka800 metrów kwadratowych w Atenach. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 205 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 21242
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 37930
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
190 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 30610
  • Metry kw. 2091 m²
  • Odległość do plaży 26000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m

Subskrypcja newslettera