365 000 €
251 €/m²
Property 36851 photo 1
Property 36851 photo 2
Property 36851 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1450 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
330 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 36445
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
365 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 36851
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera