65 000 €
12 €/m²
Property 36882 photo 1
Property 36882 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka5235 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 37922
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19200 m
Sprzedaż
62 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 52385
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
63 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64281
  • Metry kw. 1236 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 34469
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
75 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34479
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera