190 000 €
316 €/m²
Property 36981 photo 1
Property 36981 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka600 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 30610
  • Metry kw. 2091 m²
  • Odległość do plaży 26000 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
230 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 25227
  • Metry kw. 273 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
160 000 € 686 €/m²
  • Kod obiektowy 42712
  • Metry kw. 233 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
260 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 10248
  • Metry kw. 286 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod obiektowy 57166
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 7020
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
190 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 36981
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
160 000 € 427 €/m²
  • Kod obiektowy 40840
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera