855 000 € 853 000 €
1398 €/m²
Property 36983 photo 1
Property 36983 photo 2
Property 36983 photo 3
Property 36983 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka610 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
735 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30343
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 33143
  • Metry kw. 2332 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
800 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 12083
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 5100 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera