270 000 €
34 €/m²
Property 37026 photo 1
Property 37026 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka7720 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 3088 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 65670
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera