196 000 €
188 €/m²
Property 37041 photo 1
Property 37041 photo 2
Property 37041 photo 3
Property 37041 photo 4
Property 37041 photo 5
Property 37041 photo 6
Property 37041 photo 7
Property 37041 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1038 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 38742
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
160 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 56709
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 338 m
Sprzedaż
192 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 39609
  • Metry kw. 898 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod obiektowy 47196
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
190 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 39453
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera