340 000 €
220 €/m²
Property 37045 photo 1
Property 37045 photo 2
Property 37045 photo 3
Property 37045 photo 4
Property 37045 photo 5
Property 37045 photo 6
Property 37045 photo 7
Property 37045 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 480 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1540 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
340 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 37045
  • Metry kw. 1540 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 36756
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
500 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 50105
  • Metry kw. 862 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m

Subskrypcja newslettera