Sprzedaż - Działka 34000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Siviri
800 000 €
23 €/m²
Property 37111 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka34000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 44075
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32177
  • Metry kw. 19900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
780 000 €
  • Kod obiektowy 2678
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
685 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 7439
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 45198
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10973
  • Metry kw. 20100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
850 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 8547
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45197
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera