Sprzedaż - Działka 4000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
400 000 €
100 €/m²
Property 37195 photo 1
Property 37195 photo 2
Property 37195 photo 3
Property 37195 photo 4
Property 37195 photo 5
Property 37195 photo 6
Property 37195 photo 7
Property 37195 photo 8
Property 37195 photo 9
Property 37195 photo 10
Property 37195 photo 11
Property 37195 photo 12
Property 37195 photo 13
Property 37195 photo 14
Property 37195 photo 15
Property 37195 photo 16
Property 37195 photo 17
Property 37195 photo 18
Property 37195 photo 19
Property 37195 photo 20

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 65531
  • Metry kw. 5565 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 9740
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
360 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 10255
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
350 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 14738
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 51715
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 2750 m
Sprzedaż
380 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 57913
  • Metry kw. 14529 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera