35 000 €
175 €/m²
Property 37333 photo 1
Property 37333 photo 2
Property 37333 photo 3
Property 37333 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka200 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 600 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37599
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 50607
  • Metry kw. 264 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
50 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 47006
  • Metry kw. 648 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63545
  • Metry kw. 11138 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 32785
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
40 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 50374
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32790
  • Metry kw. 301 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
38 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47046
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera