850 000 €
31 €/m²
Property 37392 photo 1
Property 37392 photo 2
Property 37392 photo 3
Property 37392 photo 4
Property 37392 photo 5
Property 37392 photo 6
Property 37392 photo 7
Property 37392 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6,5 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka27000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
870 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 63660
  • Metry kw. 4748 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
850 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 59690
  • Metry kw. 8248 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31700
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 13510
  • Metry kw. 11600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 61026
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera