600 000 € 500 000 €
71 €/m²
Property 37410 photo 1
Property 37410 photo 2
Property 37410 photo 3
Property 37410 photo 4
Property 37410 photo 5
Property 37410 photo 6
Property 37410 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka7000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 560 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 32335
  • Metry kw. 6340 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
550 000 € 407 €/m²
  • Kod obiektowy 33356
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
800 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 12083
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 5100 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
512 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 13486
  • Metry kw. 13042 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
520 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30769
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m

Subskrypcja newslettera