225 000 €
32 €/m²
Property 37437 photo 1
Property 37437 photo 2
Property 37437 photo 3
Property 37437 photo 4
Property 37437 photo 5
Property 37437 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka6890 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 270 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38534
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
260 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 45704
  • Metry kw. 6078 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 39265
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 38798
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera