140 000 €
140 €/m²
Property 37577 photo 1
Property 37577 photo 2
Property 37577 photo 3
Property 37577 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 9900 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
200 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 46846
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera