280 000 €
96 €/m²
Property 37597 photo 1
Property 37597 photo 2
Property 37597 photo 3
Property 37597 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka2890 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 38076
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 56612
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
390 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36021
  • Metry kw. 18865 m²
  • Odległość do plaży 11000 m

Subskrypcja newslettera