40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 8
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka440 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 352 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 65265
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
50 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 50364
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
40 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 10321
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
53 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 34137
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
40 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 37927
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
49 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 48833
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 43713
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 38008
  • Metry kw. 915 m²
  • Odległość do plaży 9200 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera