810 000 €
81 €/m²
Property 37622 photo 1
Property 37622 photo 2
Property 37622 photo 3
Property 37622 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 8
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod obiektowy 4337
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
690 000 € 690 €/m²
  • Kod obiektowy 61158
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 38652
  • Metry kw. 635 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera