490 000 €
168 €/m²
Property 37747 photo 1
Property 37747 photo 2
Property 37747 photo 3
Property 37747 photo 4
Property 37747 photo 5
Property 37747 photo 6
Property 37747 photo 7
Property 37747 photo 8
Property 37747 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 8700 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2900 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
413 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 16554
  • Metry kw. 2580 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
450 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 22997
  • Metry kw. 14240 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
500 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 38077
  • Metry kw. 4542 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera