Sprzedaż - Działka 5000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
500 000 €
100 €/m²
Property 37793 photo 1
Property 37793 photo 2
Property 37793 photo 3
Property 37793 photo 4
Property 37793 photo 5
Property 37793 photo 6
Property 37793 photo 7
Property 37793 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34064
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 35807
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
425 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 32444
  • Metry kw. 6409 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 10252
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
430 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 56441
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera