320 000 €
21 €/m²
Property 3784 photo 1
Property 3784 photo 2
Property 3784 photo 3
Property 3784 photo 4
Property 3784 photo 5
Property 3784 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka15233 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 690 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43299
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 33336
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
430 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35809
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
270 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 34207
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
300 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50750
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 29139
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 20442
  • Metry kw. 8253 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
330 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 37947
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera