Sprzedaż - Działka 12000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
420 000 €
35 €/m²
Property 37857 photo 1
Property 37857 photo 2
Property 37857 photo 3
Property 37857 photo 4
Property 37857 photo 5
Property 37857 photo 6
Property 37857 photo 7
Property 37857 photo 8
Property 37857 photo 9
Property 37857 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 25 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 380 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45278
  • Metry kw. 14530 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
430 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 56441
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 14738
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
375 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 3960
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 33310
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
470 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37792
  • Metry kw. 6200 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
425 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 32444
  • Metry kw. 6409 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera