40 000 €
77 €/m²
Property 37907 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 5800 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka518 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
59 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 13897
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 37907
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
35 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 13836
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
56 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 13481
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
40 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 14941
  • Metry kw. 704 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
54 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13634
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
37 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 13426
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
40 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 43842
  • Metry kw. 1352 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
42 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 14016
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
56 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 13562
  • Metry kw. 950 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera