60 000 €
171 €/m²
Property 37922 photo 1
Property 37922 photo 2
Property 37922 photo 3
Property 37922 photo 4
Property 37922 photo 5
Property 37922 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 19200 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka350 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 140 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42794
  • Metry kw. 8756 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57113
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 837 m
Sprzedaż
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52548
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
60 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 37922
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19200 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
78 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 65261
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
69 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42777
  • Metry kw. 4189 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera