50 000 €
125 €/m²
Property 37925 photo 1
Property 37925 photo 2
Property 37925 photo 3
Property 37925 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 19700 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 61453
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 39139
  • Metry kw. 2108 m²
  • Odległość do plaży 29000 m
Sprzedaż
69 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42777
  • Metry kw. 4189 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
54 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 39458
  • Metry kw. 890 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 47006
  • Metry kw. 648 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m

Subskrypcja newslettera