40 000 €
114 €/m²
Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 19700 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka350 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 140 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
37 400 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 64678
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13132
  • Metry kw. 496 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
40 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 50374
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32790
  • Metry kw. 301 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
42 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65911
  • Metry kw. 1188 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 56610
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
45 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 43314
  • Metry kw. 735 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
54 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 39458
  • Metry kw. 890 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera