40 000 €
114 €/m²
Property 37928 photo 1
Property 37928 photo 2
Property 37928 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 19600 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka350 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 140 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 32791
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
53 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 34137
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
55 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 65361
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 39139
  • Metry kw. 2108 m²
  • Odległość do plaży 29000 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
40 600 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37599
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera