60 000 €
92 €/m²
Property 37931 photo 1
Property 37931 photo 2
Property 37931 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka650 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52547
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 43713
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
75 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34479
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37931
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
86 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 50218
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
85 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46630
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 14400 m
Sprzedaż
75 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42790
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m

Subskrypcja newslettera