40 000 €
177 €/m²
Property 37983 photo 1
Property 37983 photo 2
Property 37983 photo 3
Property 37983 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka225 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 63352
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
58 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 52387
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
50 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56864
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 32785
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
48 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 34186
  • Metry kw. 399 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 61453
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
50 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 47006
  • Metry kw. 648 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
45 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 43314
  • Metry kw. 735 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
37 400 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 64678
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 5800 m

Subskrypcja newslettera