36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 9200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka915 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
48 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 34136
  • Metry kw. 416 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 50364
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 56610
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 32791
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
40 600 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37599
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37154
  • Metry kw. 432 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
50 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56864
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
49 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 48833
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
38 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47046
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera